Середа, 01.04.2020, 06:02
Горностайпільське НВО ЗОШ І -ІІІ ст.-дитячий садок

 П Р О Т О К О Л №1 від 03.07.2017 р.

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту
 • Official Blog
 • uCoz Community
 • FAQ
 • Textbook
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  П Р О Т О К О Л №1

  звітування директора Горностайпільського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

  перед педагогічним колективом та громадськістю

  від 03.07.2017 р.

   

  ПРИСУТНІ: 121 чол.

  представники педагогічного колективу школи – 20 вчителів;

  батьківської громадськості - 101 чол.

   

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

   

  1. Звітування керівника школи про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі, ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально–технічної бази школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх використання, ужиті заходи щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості, співпрацю з громадськими організаціями.

  Литвин Р.В.

  2. Оцінювання діяльності керівника школи шляхом відкритого голосування членами педагогічного колективу, батьківського комітету за результатами звіту керівника.

   

  СЛУХАЛИ: голову зборів Юрченко В.Л., яка зазначила, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки “Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю” від 23.03.2005 р. №178, на виконання Національної доктрини розвитку освіти (п.3), наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 р. № 55 ”Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів”, Положення про загальноосвітній навчальний заклад керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність перед членами педагогічного колективу, батьківського комітету, ради та громадськості з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємодопомоги та позитивної мотивації.

   

  1. СЛУХАЛИ: звіт директора школи Литвин Р.В., в якому вона проаналізувала свою діяльність в 2016-2017 навчальному році в контексті роботи структурних підрозділів школи. Вона проінформувала про:

  1.1. персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу;

  1.2. виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти (охоплення навчанням дітей шкільного віку, продовження навчання випускників 9 класу у порівнянні за останні 3 роки).

  1.3. організацію різних форм позаурочної навчально-виховної роботи;

  1.4. про ужиті заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази навчального закладу;

  1.5. залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання;

  1.6. ужиті заходи щодо забезпечення школи педкадрами;

  1.7. дотримання правопорядку неповнолітніми;

  1.8. залучення педагогічної та батьківської громадськості до управління діяльності навчального закладу;

  1.9. дисциплінарну практику та аналіз звернень громадян з питань діяльності навчального закладу, реагування директора на зауваження та пропозиції, викладені батьківським комітетом, батьками, представниками органів громадського самоврядування.

  (Звіт додається)

  1. СЛУХАЛИ:

  Голову зборів Юрченко В.Л., яка запропонувала прийняти участь у відкритому голосуванні, в ході якого оцінити задовільність чи незадовільність діяльності керівника школи Литвин Р.В. упродовж 2016-2017 навчального року.

   

  Результати голосування:

  «задовільно» - 121 голос

  «незадовільно» - 0 голосів

  ПОСТАНОВИЛИ:

   

  1. Визнати роботу директора Горностайпільського НВО задовільною.

  2. Довести рішення загальних зборів до відома відділу освіти Іванківської РДА у п’ятиденний строк (до 09.03.2017р.)

  Голова зборів: В.Л. Юрченко

   

  Секретар зборів: Т.В. Харлан