Четвер, 25.02.2021, 02:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Горностайпільське НВО ЗОШ І -ІІІ ст.-дитячий садок

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіти директора

Звіт

директора НВО Литвин Р.В. про роботу закладу в 2019-2020 навчальному році.

 

Протокол №3

загальношкільних батьківських зборів Горностайпільського НВО

від 25 червня 2020 року

Голова – Литвин Раїса Василівна

Секретар –Чекан Людмила Іванівна

Порядок денний

1.Звіт директора НВО Литвин Р.В. про роботу закладу в 2019-2020 навчальному році.

  2.Звіт про використання коштів.

    Слухали: інформацію директора НВО Литвин Р.В. про роботу закладу в 2019-2020 навчальному році. Раїса Василівна висловила подяку педагогічному колективу та технічним працівникам за допомогу в організації освітнього процесу, за підтримку належного порядку та виконання запланованих завдань за весь навчальний рік. Дала оцінку роботі педагогічного колективу у підвищенні якісного складу педагогів.

  Вчителі НВО брали активну участь у роботі шкільних та районних методичних об’єднань. Педагогічні працівники взяли участь у районній виставці «Освіта Іванківщини- 2020» (Куриленко Г.В., Захарова Л.М., Юрченко В.Л.)

  Директор поділилася успіхами школярів закладу, участі їх у ІІ етапі олімпіад з базових дисциплін, україномовних та інтелектуальних конкурсах.

Чехоня Сніжанна, 10 клас – зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді з правознавста.

  Заговалко Ганна, 11 клас – зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді з правознавста.

Стецюк Роман, 8 клас – зайняв ІІІ місце у районній олімпіаді з англійської мови.

Ріжко Євген 8 клас - зайняв ІІІ місце у районній олімпіаді з географії.

Вагомі результати мають учні закладу з багатьох спортивних змагань на районному рівні, зокрема, із волейболу, баскетболу, шашок та шахів. За участь у змаганнях учні отримували нагороди.

В Україні успішно проходить реформування освітньої галузі. Прикладом таких змін є профільне навчання в школі. На профільну орієнтацію учнів впливає суспільство, вибір престижної професії, внутрішні та особисті умови.

У НВО уже протягом п’яти років функціонують профільні класи (інформаційний 11 клас) та класи з поглибленим вивченням української мови та інформатики. (8, 9 клас).

Викладають у цих класах вчителі, які мають вищу кваліфікаційну категорію. На викладання цих предметів відводиться по 4 години, що позитивно впливає на якість вивчення предметів та підготовку до ЗНО та ДПА.

Класні керівники систематично проводять батьківські збори, лекторії, виховні заходи, згідно з річним планом.

У НВО налагоджена робота психологічної служби. Практичний психолог Кучай Р.О. систематично проводить анкетування школярів із певних напрямків «Профорієнтація» (7-9 класи), «Готовність дитини до школи» (ДНЗ), адаптація до школи  (1, 5 класів).

У закладі добре налагоджена гурткова робота. Гуртківці брали активну участь у багатьох районних конкурсах, які організовував ЦДЮТ та займали призові місця.

Протягом дев’яти років при НВО функціонує дитячий садок, де виховується 37 дошкільнят. Малюки є активними учасниками всіх виховних заходів.

Постановили: роботу адміністрації Горностайпільського НВО вважати задовільною. 

ІІ. Слухали: інформацію  директора  НВО Литвин Р.В. про використання батьківських та благодійних коштів. На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 р № 1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків» та відповідно до Положення про порядок звітування керівників загальноосвітніх навчальних закладів Київської області про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом головного управління освіти і науки КОДА від 06.05.2006 р. №142 «Про порядок звітування керівників освітніх закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю», з метою утвердження демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю управлінських рішень директор НВО Литвин Р.В. прозвітувалася та оприлюднила інформацію про використання коштів за минулий навчальний рік.

У літній період  проведено поточний ремонт класних кімнат, кабінетів та інших шкільних приміщень.

За 2019 рік відділом освіти було витрачено: на заробітню плату: 4477534,03 грн; комунальні послуги та енергосії: 1306050,05 грн; фарба, будматеріали та ремонт автобусів: 1133514,57 грн; придбання на НУШ та кабінети: 205202,10. Батьківських коштів не надходило. ВП «Полісся» придбало жалюзі на суму 4000 грн.

Постановили: інформацію  директора  взяти до відома.

 

 

Голова           Р.В.Литвин

Секретар           Л.І.Чекан

 

ВИТЯГ ІЗ ПРОТОКОЛУ №3

загальношкільних батьківських зборів Горностайпільського НВО

від  30.06.2017 року

Голова зборів  - директор НВО Литвин Р.В.

Секретар – голова профкому Чекан Л.І.

Присутні :    члени педколективу, батьки учнів закладу

Порядок денний

1.Звіт директора НВО Литвин Р.В. про роботу закладу в 2016-2017 навчальному році.

  1. Звіт про використання благодійних та спонсорських внесків.

Слухали звіт директора НВО Литвин Р.В. про діяльність педколективу  НВО та використання благодійних і спонсорських внесків.  Директор НВО висловила подяку всім працівникам за організацію навчально-виховного процесу, за участь у шкільних та  районних МО,  за участь у районній виставці педагогічних ідей «Освіта Іванківщини-2017», за підготовку призерів ІІ та ІІІ етапів олімпіад з базових дисциплін та інтелектуальних конкурсів. Дала оцінку роботі педагогічного колективу у підвищенні якісного складу учителів. Подякувала працівникам ДНЗ за виховання малюків, техперсоналу – за  їх роботу.

Постановили:1. Роботу директора Горностайпільського НВО за 2016 -2017 навчальний рік вважати задовільною.

2. Систематично оприлюднювати інформацію про використання благодійних та спонсорських внесків перед батьківською громадськістю.

     Оригінал підписали:

 

Голова                    Р.В.Литвин

Секретар         Л.І. Чекан

 

 

П Р О Т О К О Л №1

звітування директора Горностайпільського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

перед педагогічним колективом та громадськістю

від 03.07.2017 р.

 

ПРИСУТНІ: 121 чол.

представники педагогічного колективу школи – 20 вчителів;

батьківської громадськості - 101 чол.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Звітування керівника школи про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі, ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально–технічної бази школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх використання, ужиті заходи щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості, співпрацю з громадськими організаціями.

Литвин Р.В.

2. Оцінювання діяльності керівника школи шляхом відкритого голосування членами педагогічного колективу, батьківського комітету за результатами звіту керівника.

 

СЛУХАЛИ: голову зборів Юрченко В.Л., яка зазначила, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки “Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю” від 23.03.2005 р. №178, на виконання Національної доктрини розвитку освіти (п.3), наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 р. № 55 ”Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів”, Положення про загальноосвітній навчальний заклад керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність перед членами педагогічного колективу, батьківського комітету, ради та громадськості з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємодопомоги та позитивної мотивації.

 

  1. СЛУХАЛИ: звіт директора школи Литвин Р.В., в якому вона проаналізувала свою діяльність в 2016-2017 навчальному році в контексті роботи структурних підрозділів школи. Вона проінформувала про:

1.1. персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу;

1.2. виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти (охоплення навчанням дітей шкільного віку, продовження навчання випускників 9 класу у порівнянні за останні 3 роки).

1.3. організацію різних форм позаурочної навчально-виховної роботи;

1.4. про ужиті заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази навчального закладу;

1.5. залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання;

1.6. ужиті заходи щодо забезпечення школи педкадрами;

1.7. дотримання правопорядку неповнолітніми;

1.8. залучення педагогічної та батьківської громадськості до управління діяльності навчального закладу;

1.9. дисциплінарну практику та аналіз звернень громадян з питань діяльності навчального закладу, реагування директора на зауваження та пропозиції, викладені батьківським комітетом, батьками, представниками органів громадського самоврядування.

(Звіт додається)

  1. СЛУХАЛИ:

Голову зборів Юрченко В.Л., яка запропонувала прийняти участь у відкритому голосуванні, в ході якого оцінити задовільність чи незадовільність діяльності керівника школи Литвин Р.В. упродовж 2016-2017 навчального року.

 

Результати голосування:

«задовільно» - 121 голос

«незадовільно» - 0 голосів

ПОСТАНОВИЛИ:

 

1. Визнати роботу директора Горностайпільського НВО задовільною.

2. Довести рішення загальних зборів до відома відділу освіти Іванківської РДА у п’ятиденний строк (до 09.03.2017р.)

Голова зборів: В.Л. Юрченко

 

Секретар зборів: Т.В. Харлан

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz